Odwiedź Naszą Strefę Wellness. Zrelaksuj się i zadbaj o siebie

Drodzy Goście, dla waszego komfortu korzystanie ze Strefy Wellness jest na wyłączność.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Recepcją Spa & Wellness w celu ustalenia szczegółów:  +48 534 297 210.

Cena 40zł/ 1 godz. / 1 osoba

Jacuzzi

Sauna sucha

Seans w saunie fińskiej suchej jest znakomitym przeżyciem z wieloma korzyściami dla organizmu. Powietrze w pomieszczeniu rozgrzewa się do temperatury nawet 110°C, a wilgotność powietrza sięga 10%. Badania wskazują, że ma znakomity wpływ na nasze zdrowie. Ciepło otwierając pory oczyszcza je z zanieczyszczeń, wyrównuje temperaturę skóry, a nawet chłodzi ją, pozwalając na utrzymanie jej czystej i pięknej. Także po wysiłku np. joggingu wskazane są kąpiele w saunie. Sauna sucha zbudowana jest z drewna wyselekcjonowanych gatunków drzew np. cedru, świerku skandynawskiego czy jodły kanadyjskiej. Przedmiotem grzewczym jest piec na drewno, choć częściej już zastępowany jest elektrycznym, wyłożonym kamieniami, które podczas seansów parowych zostają polewane wodą. Para korzystnie jonizuje powietrze, co według fińskiej tradycji ludowej uwalnia od zmęczenia, nerwowości czy niepokoju. Za sprawą sauny nasza skóra ulega zmiękczeniu, niwelowane są bóle mięśni i stawów, ułatwione jest oddychanie, a wysokie ciśnienie krwi zostaje w danym momencie obniżone.

Sauna infrared – Sauna infrared nagrzewa ciało, a nie powietrze, bo zamiast pieców wykorzystuje promienniki podczerwieni. Ogrzane ciało odpręża się, oczyszcza z toksyn, staje się zdrowsze, odporniejsze i ładniejsze. Powietrze jest chłodniejsze niż w saunie konwencjonalnej – jego temperatura nie przekracza 60°C. Sauna infrared jest więc jedyną opcją dla osób, które chcą korzystać z dobrodziejstw sauny mimo tego, że źle znoszą wysokie temperatury. I najlepszym wyborem dla każdego, kto ceni zdrowie, dobry wygląd i prawdziwy relaks.

Japońska sauna skalna – Odchudzająca i odmładzająca japońska sauna skalna – Ganbanyoku. Pałac na Wodzie jako jedyny w regionie posiada oryginalną, wyjątkową saunę Ganbanyoku, która odmładza i redukuje stres. Odpręża i wycisza umysł. Oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich. To znakomity sposób na skuteczną detoksykację skóry i całego organizmu. Jest niezastąpione w procesach odchudzania. Podczas jednej sesji możesz stracić nawet do 1200 kalorii i zredukować cellulit. Japońska sauna skalna to skuteczna terapia anty‑aging, czyli odmładzająca. Dodatkowo wspomaga leczenie trądziku oraz przyspiesza gojenie i wygładzenie ran. Skóra staje się nieskazitelnie czysta, elastyczna i jędrna, a włosy gładkie i jedwabiste

Serdecznie zapraszamy do skorzystania również z naszych propozycji masaży!