Praca

Nasi pracownicy to przede wszystkim ludzie z pasją… Poszukujesz pracy?

Wyślij wiadomość e-mail: falkowscy_eb@poczta.onet.pl lub odwiedź nas osobiście (pon-pt od godz. 14 do 15).

Praktyki zawodowe

Wspieramy młodych ludzi w zdobywaniu pierwszego doświadczenia na rynku pracy. Każdego roku kilkadziesiąt uczniów ma okazję zapoznać się z naszą firmą i zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe. Organizujemy bezpłatne praktyki studenckie i uczniowskie na podstawie skierowania z placówki dydaktycznej, w ramach określonego programu nauczania i zgodnie z zainteresowaniami Praktykanta.

Aby ubiegać się o praktykę, wystarczy wysłać do nas podanie na adres e-mail: falkowscy_eb@poczta.onet.pl wraz z programem praktyk udostępnionym przez szkołę lub uczelnię. Należy także wstępnie określić preferowany termin odbycia praktyk. Umowa o praktyki zostanie podpisana już po uzgodnieniu wszystkich warunków z opiekunem praktyk.

To może być Twój początek przygody z Pałac na Wodzie Falkowski! Praktyki są bezpłatne, za to doświadczenie, które u nas zdobędziesz – bezcenne. Jeżeli dobrze zaprezentujesz się podczas praktyk, będziemy o Tobie pamiętać podczas kolejnych rekrutacji.

Oferujemy:

 • elastyczne godziny praktyk
 • zdobycie doświadczenia
 • pracę w młodym dynamicznym zespole
 • możliwość rozwoju osobistego

Staże zawodowe (np. uczniowskie, studenckie, z Urzędu Pracy)

Staże zawodowe to przede wszystkim doskonała okazja do nabycia doświadczenia, a także zwiększenia szans na rynku pracy. Podczas stażu masz możliwość zdobycia cennego i praktycznego przygotowania do wykonywania danego zawodu. Jest to czas na wykorzystanie zdobytej praktycznej wiedzy, np. podczas studiów w realnym środowisku pracy. Ponadto staż umożliwia wykazanie posiadanego doświadczenia w obszarze branżowym. Wykazane doświadczenie zdobyte podczas odbywania stażu sprawia, że stajesz się bardziej atrakcyjnym kandydatem na dane stanowisko. Pracodawcy cenią osoby, które są aktywne i zdeterminowane, by rozwijać się i poszerzać swoją wiedzę. Stypendium pozwala stażyście nie tylko zdobywać umiejętności zawodowe, ale także zarabiać – ma on poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w okresie stażu.

Nowe Oferty Pracy – Przychodnia ❗️

 1. FIZJOTERAPEUTA/KA
 2. FIZJOTERAPEUTA DZIECIĘCY
 3. STOMATOLOG
 4. MASAŻYSTA/KA

Nowe Oferty Pracy – Hotel ❗️

 1. RECEPCJONISTA/KA (bez zmian nocnych)
 2. KELNER/KA
 3. OSOBA SPRZĄTAJĄCA/ZMYWAJĄCA
 4. PRACOWNIK GOSPODARCZY/KONSERWATOR

„PAŁAC NA WODZIE” FALKOWSKI

ZOZ Przychodnia Stomatologiczno-Lekarska E.& B. Falkowscy s. c.

Oferujemy: umowę o pracę pełny etat/część etatu (do uzgodnienia)

-pracę w zgranym zespole

-możliwość rozwoju zawodowego

-pracę w młodym, ambitnym zespole

-atrakcyjne zarobki

Prosimy przesyłać CV – falkowscy_eb@poczta.onet.pl lub kontakt telefoniczny – 505 090 669

Uzdrowisko Augustów Pałac Na Wodzie Falkowski , ul. Zarzecze 17B, 16-300 Augustów