Praca

Nasi pracownicy to przede wszystkim ludzie z pasją… Poszukujesz pracy?

Wyślij wiadomość e-mail: falkowscy_eb@poczta.onet.pl lub odwiedź nas osobiście (pon-pt od godz. 14 do 15).

Praktyki zawodowe

Wspieramy młodych ludzi w zdobywaniu pierwszego doświadczenia na rynku pracy. Każdego roku kilkadziesiąt uczniów ma okazję zapoznać się z naszą firmą i zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe. Organizujemy bezpłatne praktyki studenckie i uczniowskie na podstawie skierowania z placówki dydaktycznej, w ramach określonego programu nauczania i zgodnie z zainteresowaniami Praktykanta.

Aby ubiegać się o praktykę, wystarczy wysłać do nas podanie na adres e-mail: falkowscy_eb@poczta.onet.pl wraz z programem praktyk udostępnionym przez szkołę lub uczelnię. Należy także wstępnie określić preferowany termin odbycia praktyk. Umowa o praktyki zostanie podpisana już po uzgodnieniu wszystkich warunków z opiekunem praktyk.

To może być Twój początek przygody z Pałac na Wodzie Falkowski! Praktyki są bezpłatne, za to doświadczenie, które u nas zdobędziesz – bezcenne. Jeżeli dobrze zaprezentujesz się podczas praktyk, będziemy o Tobie pamiętać podczas kolejnych rekrutacji.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny praktyk
  • zdobycie doświadczenia
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego

Staże zawodowe (np. uczniowskie, studenckie, z Urzędu Pracy)

Staże zawodowe to przede wszystkim doskonała okazja do nabycia doświadczenia, a także zwiększenia szans na rynku pracy. Podczas stażu masz możliwość zdobycia cennego i praktycznego przygotowania do wykonywania danego zawodu. Jest to czas na wykorzystanie zdobytej praktycznej wiedzy, np. podczas studiów w realnym środowisku pracy. Ponadto staż umożliwia wykazanie posiadanego doświadczenia w obszarze branżowym. Wykazane doświadczenie zdobyte podczas odbywania stażu sprawia, że stajesz się bardziej atrakcyjnym kandydatem na dane stanowisko. Pracodawcy cenią osoby, które są aktywne i zdeterminowane, by rozwijać się i poszerzać swoją wiedzę. Stypendium pozwala stażyście nie tylko zdobywać umiejętności zawodowe, ale także zarabiać – ma on poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w okresie stażu.